do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wersje językowe
Produkt dnia
jelly watch T20A Slap Kids
19,90 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sonda
Jeśli Jelly to ?!
Kariera

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce i czas pracy: Warszawa. Praca na sezon letni.

Zakres obowiązków:
zbieranie produtków i przygotowanie ich do wysyłki
- pakowanie paczek
- utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:
- pozytywne nastawianie do pracy
- sumienność, skrupulatność i punktualność
- doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane

Oferujemy:
- pracę w rozwijającej się firmie
- umowa w oparciu o umowę zlecenie

Zgłoszenia wraz z CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres mailowy:  praca@jellyshop.eu
Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Stegna, Jastarnia, J. Góra, Jarosławiec, Ustronie Morskie, Mrzeżyno, Dziwnów, Darłówko

Dyspozycyjność:
system zmianowy, praca obejmuje cały sezon letni od końca czerwca do początku września

Godziny pracy: od 9/10 do 21/22 - 12 godzin (cały dzień w systemie: jeden wolny,jeden dzień pracujący), lub 6 godzin (system zmianowy)

- doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów
- dbałość o porządek w sklepie oraz odpowiednie wyeksponowanie towaru
- profesjonalna obsługa Klienta
- sporządzanie dokumentacji oraz bieżących zamówień

Wymagania:
- pozytywne nastawienie, energiczność
- doświadczenie w obsłudze Klienta
- umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów z Klientami;
- podstawowa obsługa komputera (doświadczenie w obsłudze)
- doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji/zamówień (mile widziane)

Oferujemy:
- stawkę 12 zł/h netto (na rękę) jeśli pracownik posiada własne zakwaterowanie
- stawkę 9 zł/h netto (na rękę) nasza firma zapewnia zakwaterowanie

Prosimy o przesłanie CV wraz z AKTUALNYM zdjęciem oraz informację o najwcześniejszym możliwym terminie i miejscu rozpoczęcia pracy (przykład:Jarosławiec, 20 czerwiec) na adres mailowy:  praca@jellyshop.eu

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami

Zapraszamy do współpracy!

Jellyshop.eu

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl